Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:

1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane.
  2. Administratorem danych osobowych zebranych od Państwa jest Muzeum Regionalne w Bełchatowie, z siedzibą ul. Rodziny Hellwigów 11, 97-400 Bełchatów, zwane dalej Muzeum.

3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum można się skontaktować mailowo:  mkconsulting@onet.eu

4. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zadań statutowych Muzeum na podstawie zgody, niezbędności do wykonania umowy lub wypełnienia obowiązku prawnego.

5. Dostęp do Państwa danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym przez Muzeum osobom.

6. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być podmioty upoważnione do przetwarzania na podstawie umowy powierzenia danych oraz  podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody bądź na podstawie przepisów archiwizacyjnych.

8. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do danych osobowych, ich poprawianie, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, o ile nie wystąpią okoliczności ograniczające realizację tych praw.

9. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowy narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub przepisy krajowe.

10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania oraz nie będą przekazywane do państw trzecich.

• II Aukcja stacjonarna w Muzeum

20 kwietnia 2018 r., godz. 18.00.
    Pełna lista przedmiotów przekazanych do licytacji.

• II Aukcja stacjonarna w Muzeum

Już 20 kwietnia 2018 roku w Muzeum odbędzie się kolejna aukcja, z której dochód zostanie przekazany Społecznemu Komitetowi Budowy Posągu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bełchatowie.
    Początek o godzinie 18.00.
    A oto kilka przedmiotów, które będą licytowane.

• II Aukcja stacjonarna w Muzeum

II Aukcja w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku, początek o godzinie 18.00.
    Zapraszamy!

• Życzenia świąteczne

Aby Święta Wielkiej Nocy
    były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
    dającego radość, pokój i nadzieję.
    Wszelkiej pomyślności -
    z serca życzą
    Dyrektor Muzeum Regionalnego w Bełchatowie Marek Tokarek wraz z Pracownikami.

• Godziny otwarcia Muzeum w okresie Świąt Wielkanocnych.

W dniu 30 marca 2018 r., Wielki Piątek, Muzeum będzie czynne do godziny 14.00. W dniach 1 - 2  kwietnia 2018 r. WIELKANOC i PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY -  Muzeum będzie nieczynne.