• Kalendarium wydarzeń
  • Licznik Odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 115739
    Odwiedzin dzisiaj: 35

Kontakt

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE
ul. Rodziny Hellwigów 11
97-400 Bełchatów

tel. 44 633-11-33
fax 44 633-06-67

e-mail: muzeum@muzeum-belchatow.pl
facebook: f/pages/Muzeum-Regionalne-w-Bełchatowie

numer rachunku: 74 1540 1245 2096 9110 6634 0001



Godziny pracy Muzeum:

Poniedziałek 10.00-13.00,
Wtorek, środa, piątek 10.00 - 16.00,
Czwartek  10.00-18.00
Sobota nieczynne.
Niedziela 11.00-17.00,

W niedzielę wstęp do muzeum jest bezpłatny.


DYREKCJA

mgr Marek Tokarek
Dyrektor Muzeum Regionalnego w Bełchatowie
e-mail: m.tokarek@muzeum-belchatow.pl

Krystyna Członka
Kierownik Administacyjny,
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Milena Skrochocka
Główna księgowa
e-mail: m.skrochocka@muzeum-belchatow.pl


DZIAŁ MERYTORYCZNO-OŚWIATOWY

Łukasz Politański - urlop bezpłatny
Adiunkt muzealny


Historia/regionalia
Cezary Bukowiec
Historyk - regionalista
e-mail: c.bukowiec@muzeum-belchatow.pl

Pracownia naukowa

Anetta Jedynak - Stępnik
Specjalista archeolog
e-mail: a.stepnik@muzeum-belchatow.pl


Etnografia
Magdalena Marciniak-Darda
Specjalista etnolog
e-mail: m.darda@muzeum-belchatow.pl

Sztuka, numizmatyka/militaria
Marcin Uss
Historyk sztuki
e-mail: m.uss@muzeum-belchatow.pl

Michał Tokarek
Młodszy dokumentalista
e-mail:michal.tokarek@muzeum-belchatow.pl


PRACOWNIA PLASTYCZNA
Krystyna Członka
Kierownik administracyjny,
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Dorota Adamczewska
Specjalista ds. ogólnych, kadr i wynagrodzeń
e-mail: d.adamczewska@muzeum-belchatow.pl

Bożena Książczyk
Specjalista w zakresie działalności podstawowej
Archiwista
e-mail: b.ksiazczyk@muzeum-belchatow.pl

Wioletta Telążka
Pracownik gospodarczy

Sławomir Kuśmierek
Pracownik gospodarczy


RADA MUZEUM

Arkadiusz Kowalczyk  - przewodniczący
Elwira Antońska - członek
dr hab. Jacek Bonarek - członek
Alfreda Domagała - członek
dr hab. Marek Dutkiewicz - członek
Agnieszka Wachecka - członek
ks. Zbigniew Zgoda - członek


Członkowie Rady pełnią swe funkcje społecznie.

Mapka Dojazdu
Formularz kontaktowy
MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2019
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce