• "Z dziejów szlacheckiego parlamentaryzmu - w srebrnym wieku Rzeczypospolitej" - wykład Arkadiusza Kowalczyka.

17 maja 2018 roku w Muzeum Regionalnym odbędzie się wykład Arkadiusza Kowalczyka z bełchatowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Historycznego
    o dziejach szlacheckiego parlamentaryzmu w srebrnym wieku Rzeczypospolitej.
    Początek o godz. 17:00, wstęp wolny. Zapraszamy!

• Zmiana w harmonogramie zwiedzania

17 maja 2018 roku w godzinach 10.00 - 14.00 sale wystawiennicze Muzeum nie będą dostępne dla zwiedzających. W tym czasie odbędzie się konkurs "Bełchatów wczoraj i dziś" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Bełchatowie.
    Zapraszamy po godz. 14.00!

• Noc Muzeów - Noc zapomnianych rzemiosł

19 maja 2018 roku, od godz. 18.00. Zapraszamy!

• Jadwiga Nadana - pro memoria

Zapraszamy na wieczór wspomnień o Pani Jadwidze Nadanej w dniu 11 maja 2018 r., o godzinie 19.00.

• Zmiana w harmonogramie zwiedzania

W najbliższą niedzielę 13 maja 2018 roku, nie będą dostępne do zwiedzania sale wystawiennicze.
    Jednakże przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wnętrze do zdjęć w stylu retro, które będzie dostępne od godziny 16.00, przez czas trwania PIKNIKU Z MARSZAŁKIEM.