• II Aukcja stacjonarna w Muzeum

Już 20 kwietnia 2018 roku w Muzeum odbędzie się kolejna aukcja, z której dochód zostanie przekazany Społecznemu Komitetowi Budowy Posągu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bełchatowie.
    Początek o godzinie 18.00.
    A oto kilka przedmiotów, które będą licytowane.

• II Aukcja stacjonarna w Muzeum

II Aukcja w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku, początek o godzinie 18.00.
    Zapraszamy!

• Życzenia świąteczne

Aby Święta Wielkiej Nocy
    były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
    dającego radość, pokój i nadzieję.
    Wszelkiej pomyślności -
    z serca życzą
    Dyrektor Muzeum Regionalnego w Bełchatowie Marek Tokarek wraz z Pracownikami.

• Godziny otwarcia Muzeum w okresie Świąt Wielkanocnych.

W dniu 30 marca 2018 r., Wielki Piątek, Muzeum będzie czynne do godziny 14.00. W dniach 1 - 2  kwietnia 2018 r. WIELKANOC i PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY -  Muzeum będzie nieczynne.

• Warsztaty wielkanocne - możliwość zakupu pisanek i palm