• Spotkanie "Polska Ludowa w literaturze"

Polskie Towarzystwo Historyczne Koło w Bełchatowie zaprasza na spotkanie z Marzeną Żemejdą - Zyburą pt. "Polska Ludowa w Literaturze"

Muzeum Regionalne w Bełchatowie

21.09.2017 r. g. 17.00

• EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2017

W ramach 25. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa zapraszamy do zwiedzania wystawy  "Technika w służbie boga wojny, cz. 9 - Bagnety",
    a także w podróż historyczną szlakiem umocnień wojskowych okolic Bełchatowa.

• Malarstwo - Moja Pasja

Wernisaż wystawy Elizy Wrony

10.09.2017 r.

• Technika w służbie boga wojny, cz. 9