• Zdjęcie-muzeum.jpg

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane...
Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Klauzuli informacyjnej RODO w linku:

• Zdjęcie-plakat_lato_(002).jpg

OSIEDLOWE LATO W MIEŚCIE, 23 lipca 2022 r., park przy Szkole Podstawowej nr 8.

Kochani, sobotnia impreza organizowana w ramach cyklu OSIEDLOWE LATO W MIEŚCIE, odbędzie się o zmienionej porze.
    Zapraszamy mianowicie w godzinach 14. 00-18.00 na osiedle Dolnośląskie do parku przy Szkole Podstawowej nr 8.

• Zdjęcie-gra_miejska_lipiec_2022_plakat_2.jpg

Kolejna edycja gry miejskiej „BEŁCHATÓW’70” - 24 lipca 2022 r.

Już w najbliższą niedzielę, tj. 24 lipca 2022 roku serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej „BEŁCHATÓW ’70”. To już kolejna edycja gry, którą współorganizujemy wraz z Fundacją Centrum Doskonalenia i Nauki, a naszym głównym celem jest promocja projektu digitalizacji „Kronik Bełchatowskich Józefa Kuszneruka”.

Startujemy o godzinie 15.00 z Muzeum, przy czym zaczniemy od krótkiego wprowadzenia dr Edyty Weigel z Konsorcjum Cogito – Centrum Edukacji, która przybliży historię powstawania Kronik oraz główne założenia wspólnego projektu.

Reasumując: w grze może wziąć udział każdy pełnoletni „osobnik” bądź niepełnoletni pod opieką dorosłego. W tej edycji niezbędny jest również aparat telefoniczny z aplikacją do odczytywania kodów QR.

• Zdjęcie-plakat_wakacje_2022_(1)-2_jpg_3.jpg

WAKACJE 2022 W MUZEUM - PĘDZLEM I WŁÓCZKĄ

Ot, taka mała przypominajka - trwają wakacje, a w Muzeum zaczynamy zajęcia.
    Obowiązują zapisy.Gorąco zapraszamy!

• Zdjęcie-foto_zmiana_godzin_otwarcia_2017-7.jpg

WAŻNY KOMUNIKAT - GODZINY OTWARCIA MUZEUM W WAKACJE

W lipcu i sierpniu Muzeum Regionalne w Bełchatowie będzie czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek - dzień pracy wewnętrznej.
    Wtorek - piątek: 10.00 - 16.00.
    Sobota - nieczynne.
    Niedziela: 14.00-18.00

• Zdjęcie-xli-db-2022.jpeg

XLI Dni Bełchatowa, 24-26 czerwca 2022 r.

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na 41. Dni Bełchatowa. Po dwóch latach przerwy wraca największa miejska imprez plenerowa.
    Będą atrakcje dla małych i dużych. Więcej szczegółów – w treści plakatu.

Serdecznie zapraszamy!

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2022