WYSTAWA MALARSTWA MICHAŁA BOGUCKIEGO
Wystawa jest już oficjalnie otwarta! Zapraszamy do zwiedzania. Dziękujemy przy tym wszystkim, którzy przybyli dzisiaj na wernisaż i przyłączyli się do podróży przez malarski świat sztuki Michała Boguckiego. To niezapomniane wydarzenie było możliwe dzięki wsparciu naszego miasta. Dziękujemy Pani Prezydent Marioli Czechowskiej, wiceprezydentom: Dariuszowi Matyśkiewiczowi oraz Łukaszowi Politańskiemu za obecność i wszystkim pasjonatom sztuki w Bełchatowie!








