KURZY W AKCJI Wystawa fotografii Piotra Kurzydlaka

"Kurzy w akcji" Wystawa fotografii Piotra Kurzydlaka
Otwarcie wystawy 14.07.2017 r. (piątek), godz. 18.00

Termin: 14.07. - 20.08.2017
Piotr Kurzydlak - sam o sobie mówi - zapewne przez wrodzoną skromność - „rzemieślnik”, ale jego fotograficzny dorobek z pełną odpowiedzialnością pozwala stwierdzić, że jest reportażystą, bacznym obserwatorem życia Bełchatowa i absolutnym pasjonatem dziedziny, którą zajmuje się od połowy lat dziewięćdziesiątych. Od blisko trzech dekad zawodowo związany z fotografią na swoich stopklatkach uchwyca zarówno najszczęśliwsze momenty życia bełchatowian, jak i najważniejsze wydarzenia Bełchatowa. Empatyczny i wrażliwy potrafi znaleźć piękno w sprawach najprostszych, a niewymuszona perfekcja zjednuje mu sympatię fotografowanych. Jego warsztat nie pozostawia żadnych złudzeń: być fotografem to nie tylko patrzeć, ale przede wszystkim widzieć.

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2017