Kolejna edycja gry miejskiej „BEŁCHATÓW’70” - 24 lipca 2022 r.

Już w najbliższą niedzielę, tj. 24 lipca 2022 roku serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej „BEŁCHATÓW ’70”. To już kolejna edycja gry, którą współorganizujemy wraz z Fundacją Centrum Doskonalenia i Nauki, a naszym głównym celem jest promocja projektu digitalizacji „Kronik Bełchatowskich Józefa Kuszneruka”.

Startujemy o godzinie 15.00 z Muzeum, przy czym zaczniemy od krótkiego wprowadzenia dr Edyty Weigel z Konsorcjum Cogito – Centrum Edukacji, która przybliży historię powstawania Kronik oraz główne założenia wspólnego projektu.

Reasumując: w grze może wziąć udział każdy pełnoletni „osobnik” bądź niepełnoletni pod opieką dorosłego. W tej edycji niezbędny jest również aparat telefoniczny z aplikacją do odczytywania kodów QR.

• Zdjęcie-gra_miejska_lipiec_2022_plakat_2.jpg
  • Zdjęcie-gra_miejska_lipiec_2022_regulamin_(1)_2.jpg