II Wielkanocna Paczka dla Bohatera

Jak informuje Organizator:
"Przedsięwzięcie to jest inicjatywą społeczną, której głównym celem jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armii państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacjach ruchu oporu oraz byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osób represjonowanych przez PRL. Ponadto uczestnictwo w w/w akcji ma na celu popularyzowanie i utrwalanie w pamięci społecznej dziejów walk niepodległościowych, udział w procesie wychowania dzieci i młodzieży w duchu patriotyzmu i obywatelskiego oddania Ojczyźnie oraz osób jej zasłużonym."

Zbiórkę w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie prowadzimy od 1 do 30 marca 2017 roku.
Zebrane dary zostaną przekazane Organizatorowi.

W tej edycji zbieramy produkty spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia oraz środki czystości.

Kontakt pod numerem telefonu:
(kontakt p. Anetta Jedynak-Stępnik i p. Magdalena Marciniak-Darda)

Szczegółowe informacje na stronie:

II Wielkanocna Paczka dla Bohatera

Z góry dziękujemy za udział w akcji!

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2017 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce