BOŻE NARODZENIE - OFERTA EDUKACYJNA MUZEUM REGIONALNEGO W BEŁCHATOWIE

OKOLICZNOŚCIOWA OFERTA EDUKACYJNA MUZEUM REGIONALNEGO W BEŁCHATOWIE

Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych:

1. „Ubierzemy dziś choinkę”.
Zajęcia w formie krótkiej prezentacji multimedialnej o atrybutach Bożego Narodzenia, a w części warsztatowej - wykonanie ozdoby świątecznej na domowe drzewko.
Minimalny wiek uczestników: 4 lata,

Prowadzący: Marcin Uss ‘30-45 min.

2. „Dzisiaj w Betlejem”.
Najpierw krótka historia komu zawdzięczamy szopkę bożonarodzeniową, a następnie samodzielnie wykonacie makietę tego świątecznego symbolu.
Minimalny wiek uczestników: 7 lat,

Prowadzący: Anetta Jedynak-Stępnik ‘45-60 min.

3. „Przylecieli aniołowie”.
Anioł - ten dobry duch miał chronić dom i jego mieszkańców przed złymi mocami. Podczas warsztatów wykonamy anioła z pasków osinowych – osobistego stróża domowego.
Minimalny wiek uczestników: 8 lat,
Prowadzący: Magdalena Marciniak-Darda ‘45-60 min.

● Zajęcia odbędą się w dniach 9 – 13 grudnia 2019 roku, w godzinach: 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00.
● Prosimy o zgłaszanie grup zainteresowanych telefonicznie pod numerem: 44 633 11 33,
bądź osobiście, osobom odpowiedzialnym za realizację lekcji do dnia 6 grudnia 2019 roku.
● Konieczność wystawienia faktury lub chęć płatności przelewem – prosimy zgłaszać w momencie ustalenia terminu lekcji.
● Grupa nie powinna przekraczać 20 osób.
● Koszt zajęć: 3,00 zł /osoba
● Specjalna opłata „Historia za grosze” (z rabatem 50% od obowiązujących cen), przysługuje posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Rodziny” za okazaniem karty oraz dokumentu tożsamości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:

1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane.

2. Administratorem danych osobowych zebranych od Państwa jest Muzeum Regionalne w Bełchatowie, z siedzibą ul. Rodziny Hellwigów 11, 97-400 Bełchatów, zwane dalej Muzeum.

3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum można się skontaktować mailowo: mkconsulting@onet.eu. Pełna treść klauzuli na www.muzeum.belchatow.pl

Udział w zajęciach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku uczestników przez Muzeum Regionalne w Bełchatowie w celach informujących o działaniach jednostki.

Zapraszamy!
Marek Tokarek