"Żołnierze Wyklęci. Podziemie niepodległościowe 1944 - 1963" oraz "Stanisław Sojczyński "Warszyc" i Konspiracyjne Wojsko Polskie", 3 marca 2025 r.
W dniu 3 marca 2025 r. odbyło się otwarcie wystaw: "Żołnierze Wyklęci. Podziemie niepodległościowe 1944 - 1963" oraz "Stanisław Sojczyński "Warszyc" i Konspiracyjne Wojsko Polskie".
Wykłady okolicznościowe wygłosili: dr hab. Dariusz Rogut, dr Joanna Żelazko oraz dr Milena Bykowska.
Partnerem wydarzenia był Instytut Pamięci Narodowej.








